Mazury na weekend. Najciekawsze atrakcje turystyczne na Mazurach.

paź 5, 2020 przez

Mazury na weekend. Najciekawsze atrakcje turystyczne na Mazurach.

Szukasz sprawdzonego pomysłu na weekendowy wyjazd całą rodziną, przepełnionego atrakcjami?

Wybierz się na weekend na Mazury!

Mazury są wprost idealnym miejscem na rodzinny odpoczynek. Zażyć można tu kąpieli w licznych jeziorach, wybrać się w rejs statkiem lub pospacerować malowniczymi alejkami spacerowymi.
Co jeszcze można robić na Mazurach?

Najlepsze atrakcje turystyczne na Mazurach.

Do najciekawszych atrakcji z pewnością zaliczyć można zwiedzanie portu jachtowego. Wpływające statki stanowią bo wiem wspaniałą atrakcje, a możliwość wypożyczenia sportu wodnego, urozmaici pobyt nad wodą.
Chcesz spędzić czas aktywnie? Wybierz się na spływ kajakowy po rzece Krutyni. To najpopularniejsze miejsce na Mazurach, które powinien zobaczyć każdy miłośnik niebanalnych krajobrazów. Atrakcja nadaje się również dla dzieci.
Muzeum Indian Ameryki Północnej w Spytkowie to ostatnia propozycja atrakcji, w pobliżu Giżycka. W muzeum zgromadzone są wyjątkowe przedmioty, które towarzyszyły Indianom na co dzień, w tym stroje biżuteria, narzędzia czy dekoracje, jak łapać ze snów. To wszystko zlokalizowane jest w jednym miejscu, a ogrom atrakcji sprawi, że wycieczka będzie fascynującym przeżyciem.
Mazury to idealne miejsce na weekend. Można tu wypocząć na świeżym powietrzu, zażyć kąpieli, skorzystać z licznych atrakcji i to w dodatku całą rodziną.

Więcej na https://turystyczny.com.pl/

 

Podobne

Tagi